Düğün


Sizi yeşillikler içinde yer alan Park Polonezköy Hotel adresine davet ediyoruz. Huzur ve dinginliği hissedeceğiniz otelimiz 70 adet konforlu oda, hamam, sauna, tenis kortu, açık havuz, çocuk havuzu, fitness center, çocuk oyun parkı, açık-kapalı a'la carte restaurant bölümü, resepsiyon, lobby, otopark, lavanta bahçesi ve yemyeşil bahçe alanları ile 20 dönümlük arazi üzerinde yer alıyor. Aklınızdan çıkmayacak anılara sahip olabilmeniz için çok çalışıyor ve size doğa ile iç içe muhteşem bir organizasyon vaat ediyoruz. Düğün, nişan ve özel etkinliklerde bizi tercih edebilirsiniz.

Park Polonezköy Hotel, birçok davet alanında misafirlerinizi ağırlıyor. Gelin, ilk olarak davet alanımızdan bahsedelim.

Yemyeşil bir bahçede “Evet” demeye ne dersiniz?

Heyecanlandı iseniz hemen açık alanlarımızdan bahsedelim. Havuzumuzun üst tarafında yer alan, doğal çim alana sahip alanımızda yemyeşil ağaçlarımızın yanıbaşında 850 kişiyi Polonezköy'ün oksijen dolu doğasının içinde ağırlayabiliyoruz.

Ya hava bozulur, yağmur yağarsa diye stres yapmanıza gerek yok! Çünkü Kapalı salonumuz Doğa Toplantı Salonu back-up olarak her an imdadınıza yetişecek vaziyette hazır olacak...

Doğa Toplantı Salonu tam size göre. 300 metrekare alana sahip olan salonumuzda gala düzeninde 250 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Doğa Toplantı Salonu bahçemizde yer alıyor. Bağımsız bir alan olan salonumuz oldukça aydınlık ve davetlilerinize ferah bir ortam sunuyor. Kapalı bir alan olması nedeniyle kötü hava şartlarından etkilenmeyecek, her mevsim bizi tercih edebileceksiniz.

Bu alanlarımızda kaliteli hizmeti davetlileriniz ile buluşturuyoruz. Peki, neler sağlıyoruz?

  1. 70 odalı bir otel olmamız sebebi ile dilerseniz davetlileriniz otelimizde konaklayabilir.
  2. Dilerseniz oldukça geniş hamamımızda size özel "gelin hamamı" organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.
  3. Düğün öncesi hazırlıklarınız için size özel bir otel odamız ve garsonumuz emrinize olacak.
  4. Bir de fotoğraf yeri aramakla uğraşmayın! Yemyeşil orman içerisinde olmamız sebebi ile hem otel için bahçe alanlarımızda doğa içinde, hem de otelimize 1 km mesafede olan Polonezköy Tabiat Parkının üzeri tamamen ağaç ile örtülü o muhteşem yürüyüş yolunda düğün belgeseliniz için unutulmaz fotoğraf ve videolar çektirebilirsiniz. İnanın o fotoğraf kareleri için harika manzaralara sahibiz.
  5. Düğün alanımızın haricinde üst bahçemizde dilerseniz nikahınızı da kokteyl eşliğinde kıydırabilirsiniz.
  6. Erken gelen misafirleriniz için ayrı bir bölümde yer alan a'la carte restaurantımız davetlilerinize sıkılmadan keyifli dakikalar yaşatacak.
  7. Olmaz ama! Kır düğünlerinde her ihtimal için son dakika hava muhalefetine karşı back-up salonumuz sayesinde endişeye kapılmanıza gerek kalmayacak.

Düğün törenlerinizi lezzetimiz ile unutulmaz kılıyoruz: Usta aşçılarımızın özel tarifler ve pişirme teknikleri hazırladığı yemekleri davetli masalarınıza servis ve hizmet elemanlarımızın yardımıyla ulaştırıyoruz. Davet menülerini kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Hiçbir sınırlamanın olmadığı menülerde ister kırmızı et isterseniz de balık veya tavuk seçeneklerini tercih edebiliyorsunuz.

Müzik ziyafeti yaşatıyoruz: En güzel aşk şarkıları ile başlıyor, gecenin ortasına doğru hareketli şarkılara geçiş yapıyoruz. Davetlileriniz pisti doldururken en özel düğün şarkıları eşliğinde keyifli saatler geçiriyorsunuz.

Eğer siz de İstanbul kır düğün mekânları arasında seçim yapmak üzereyseniz Park Polonezköy Hotel’in sunduğu avantajları inceleyebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirebilmek için “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonunda bekliyoruz! Yada prosedürü boşverin, en iyisi mekanımıza gelin, kahvaltı veya bir akşam yemeğinde sizi misafir edelim. Emin olun geldiğinize değecek ve başka alternatifler aramak zorunda kalmayacaksınız...